KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177250

nr 1717 7250

Dominic Cyril Nazareen, Kvinnor. Signerad. Olja på duk, 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 69x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 19:43:09